Golive Yazılım Hizmetleri A.Ş.

2020 yılında Verusaturk’un %25’ine ortak olduğu girişim sermayesi yatırımlarından GoLive Yazılım, 2013 yılında kurulmuştur. Yetkin yazılım geliştirme ve danışmanlık ekibiyle, Kurumsal Destek Yazılımları, Proje Yönetimi, Özelleştirilmiş Müşteri Çözümleri, GoLive paket Çözümleri, Süreç Danışmanlığı, SAP Uygulama Danışmanlığı, AR-GE ve Roll Out Proje Hizmetleri etrafında projeler üretmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığı′ndan onaylı yerinde Ar-Ge Merkezi sertifikasıyla yürüttüğü geliştirme faaliyetleri Türkiye’de yüksek teknoloji üretimine destek olmakta, etkili yenilikleri ortaya koyarak sektörlerin ve kurumların geleceğe hazırlanmasına katkıda bulunmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen sektörlerinde ve şirketlerine kurumsal teknoloji ve danışmanlık hizmetlerinde, SAP ve diğer alanlarda 120’nin üzerinde proje gerçekleştirmiştir. Müşteri portföyü arasında bulunan Zorlu , Ülker, Eczacıbaşı, Eti Grubu, Pfizer, Tofaş, Türk Traktör, BMC, Enerjisa, Aygaz, Çalık Enerji, Trakya Elektrik, Aksa Elektrik, Havelsan, İgdaş, Opet, Tüpraş, Türk Petrolleri önemli şirketlerden bazılarıdır.

Şirketin sermayesi 20.380.000TL’dir.


 

www.golive.com.tr